Jump to main content
Logo – Franzefoss Minerals
Search
Navn/stilling E-post Telefon Avdeling/selskap
Anne Wold-Hansen
Kommunikasjonskoordinator
anne.wold-hansen@kalk.no+4792211840/
Anne-Brit Skarderud
Anleggsleder
anne-brit.skarderud@kalk.no+4799754207/
Arnt Martin Storli
Driftssjef
arnt.martin.storli@kalk.no+4799243082/
Asbjørn Ramsli
Markedsansvarlig Landbruk Vestlandet
asbjorn.ramsli@kalk.no+4794142877/
Bjørn Fuglset
Markedsansvarlig Bygg & Anlegg
bjorn.fuglset@kalk.no+4795727374/
Christian Dotsetsveen
Vedlikeholdsleder
christian.dotsetsveen@kalk.no+4797041635/
Erik Gunhildrud
Logistikksjef
erik.gunhildrud@kalk.no+4795113956/
Eskild Bergli
Markedsansvarlig Landbruk Trøndelag + Nord-Norge
eskild.bergli@kalk.no+4797755836/
Eva Karin Viktil
Logistikk-koordinator
eva.karin.viktil@kalk.no+4747510645/
Geir Olav Jensen
Daglig leder
geir.olav.jensen@kalk.no+4795054696/
Gerd Signe Sæther
Salgssekretær
gerd-signe.sather@kalk.no+4795178470/
Glenn Håkon Bekkeli
Daglig leder
glenn.hakon.bekkeli@norfrakalk.no+4799017305/
Gullik Sletteng
Produksjonsansvarlig Ballangen
gullik.sletteng@kalk.no+4745600747/
Håkon Mork
Prosjektansvarlig konsern
hakon.mork@kalk.no+4791194484/
Hanne Markussen Eek
Produksjonssjef
hanne.markussen.eek@kalk.no+4797611505/
Hans Arild Gerhardsen
Formann Drift
hans.arild.gerhardsen@kalk.no/
Hans Martin Slåtsveen
Driftssjef
hans.martin.slatsveen@kalk.no+4795829744/
Håvard Jacobsen
Prosjektleder Energiledelse
havard.jacobsen@kalk.no+4798051655/
Ingrid Gauslaa
Markedsansvarlig Landbruk Østlandet
ingrid.gauslaa@kalk.no+4795904769/
Ingrid Hynne
Logistikk-koordinator
ingrid.hynne@kalk.no+4798648888/
Jan Gunnar Kaldal
Anleggsleder
jan.gunnar.kaldal@kalk.no+4791123633/
Jan Olav Ryan
Miljøingeniør
jan.olav.ryan@kalk.no+4791197815/
John Martin Jensen
Faglig ansvarlig Elektro
john.martin.jensen@kalk.no+4794873412/
Jørgen Vist
Økonomisjef
jorgen.vist@kalk.no+4747272189/
Juan Rojas Ruiz
Geolog
juan.rojas.ruiz@kalk.no+4748225725/
Karin Klemetsrud
Kvalitetssjef
karin.klemetsrud@kalk.no+4798450495/
Ketil Aksnes
Driftssjef
ketil.aksnes@kalk.no+4790052244/
Kim Brustad
Formann Elektro
kim.brustad@kalk.no+4748319506/
Kjell Ivar Nonset
Formann Knuseverk
kjell.ivar.nonset@kalk.no+4746987668/
Kjell Reidar Kvam
Utvikler
kjell.reidar.kvam@kalk.no+4747757855/
Konsernansvarlig IT / CIO
Konsernansvarlig IT / CIO
haan@kalk.no+4790113641/
Kristin Husebø Hestnes
Ressurssjef
kristin.husebo.hestnes@kalk.no+4797129111/
Kurt Barosen
Driftssjef
kurt.barosen@kalk.no+4794982723/
Leif-Inge Stenseth
Driftsleder
leif-inge.stenseth@norfrakalk.no+4798021123/
Magne Leunell Enger
Markedsansvarlig Bygg & Anlegg
magne.enger@kalk.no+4790988122/
Marian-Lill Kristiansen
Ekspedisjon
marian.kristiansen@kalk.no+4797091027/
Martin Mengede
Utviklingssjef Produkt/Marked
martin.mengede@kalk.no+4746928524/
Merete Markussen
Styreleder
merete.markussen@kalk.no+4795100775/
Nils-Petter Eriksen
Konsernleder salg / CSO
nils-petter.eriksen@kalk.no+4791665240/
Odd Erik Holmstrand
Logistikk-koordinator
odd.erik.holmstrand@kalk.no+4748326080/
Odd Magne Astrup
Økonomisjef
odd.magne.astrup@kalk.no+4797471260/
Ole Jørgen Skundberg
Salgssjef Industri
ole.jorgen.skundberg@kalk.no+4791633315/
Ole Petter Andersen
Prosjektleder Teknisk salg
ole.petter.andersen@kalk.no+4795216086/
Øystein Ulsletten
Driftssjef
oystein.ulsletten@kalk.no+4791569805/
Petter Jermstad
Driftssjef
petter.jermstad@kalk.no+4793850145/
Remi Krogstad-Havnes
Konsernleder Økonomi/finans
remi.krogstad-havnes@kalk.no+4793026502/
Runar Frømyhr
Senior Rådgiver
runar.fromyhr@kalk.no+4799510110/Porsgrunn
Rune Landsem
Sentrallaboratoriesjef
rune.landsem@kalk.no+4797158497/
Rune Wannebo
Formann Verksted
rune.wannebo@kalk.no+4748400902/
Ståle Ellingsen
Markedsansvarlig Vassdrag
stale.ellingsen@kalk.no+4797574435/
Stein Olstad
Salgssjef Miljø
stein.olstad@kalk.no+4797160301/
Sten Solum
Konsernsjef
sten.solum@kalk.no+4790181051/
Sven Fürstenberg
Markedsansvarlig VAR
sven.furstenberg@kalk.no+4748142557/
Terje Bragstad
Logistikkleder
terje.bragstad@kalk.no+4748326040/
Terje Lysnes
Teknisk service
terje.lysnes@kalk.no+4795739967/
Thomas Halvorsen
Formann Drift
thomas.halvorsen@kalk.no+4799419159/
Tom Rune Eriksson
Formann Verksted
tom.rune.eriksson@kalk.no+4794808190/
Tor Helge Hilmarsen
Gruvesjef
tor.helge.hilmarsen@kalk.no+4791600544/
Trond Johansen
Driftssjef
trond.johansen@kalk.no+4797582013/
Trond Kolstad
Formann Vedlikehold
trond.kolstad@norfrakalk.no+4747925110/
Victoria Natasha Hauger
Prosessingeniør
victoria.natasha.hauger@kalk.no+4748297470/
Need help? Leave a message, you´ll be contacted
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.