Hopp til hovedinnhold
Logo – Franzefoss Minerals
Søk
Navn/stilling E-post Telefon Avdeling/selskap
Anne Wold-Hansen
Kommunikasjonskoordinator
anne.wold-hansen@kalk.no+4792211840Franzefoss Minerals/Rud
Anne-Brit Skarderud
Avdelingsleder
anne-brit.skarderud@kalk.no+4799754207Miljøkalk/Hamar
Arnt Martin Storli
Anleggssjef
arnt.martin.storli@kalk.no+4799243082Verdalskalk/Hylla
Asbjørn Ramsli
Markedsansvarlig Landbruk Sør-Vestlandet
asbjorn.ramsli@kalk.no+4794142877Franzefoss Minerals/Særheim
Bjørn Fuglset
Markedsansvarlig Bygg & Anlegg
bjorn.fuglset@kalk.no+4795727374Franzefoss Minerals/Porsgrunn
Erik Gunhildrud
Logistikksjef
erik.gunhildrud@kalk.no+4795113956Franzefoss Minerals/Rud
Eskild Bergli
Markedsansvarlig Landbruk Midt- og Nord-Norge
eskild.bergli@kalk.no+4797755836Franzefoss Minerals/Hylla
Eva Karin Viktil
Ekspedisjon/Logistikk
eva.karin.viktil@kalk.no+4747510645Franzefoss Minerals/Hylla
Geir Olav Jensen
Daglig leder
geir.olav.jensen@kalk.no+4795054696Verdalskalk/Tromsdalen
Gerd Signe Sæther
Salgssekretær
gerd-signe.sather@kalk.no+4795178470Franzefoss Minerals/Rud
Glenn Håkon Bekkeli
Daglig leder
glenn.hakon.bekkeli@norfrakalk.no+4799017305NorFraKalk/NorFraKalk
Håkon Mork
Prosjektansvarlig
hakon.mork@kalk.no+4791194484Franzefoss Minerals/Hylla
Hanne Markussen Eek
Konsernleder Organisasjon/COO
hanne.markussen.eek@kalk.no+4797611505Franzefoss Minerals/Rud
Hans Martin Slåtsveen
Avdelingsleder
hans.martin.slatsveen@kalk.no+4795829744Miljøkalk/Hamar, Hole
Håvard Jacobsen
Prosjektleder energiledelse
havard.jacobsen@kalk.no+4798051655Franzefoss Minerals/Hylla
Ingrid Gauslaa
Markedsansvarlig Landbruk Østlandet
ingrid.gauslaa@kalk.no+4795904769Franzefoss Minerals/Rud
Ingrid Hynne
Logistikkoordinator
ingrid.hynne@kalk.no+4798648888Franzefoss Minerals/Hylla
Jan Gunnar Kaldal
Anleggsleder
jan.gunnar.kaldal@kalk.no+4791123633Miljøkalk/Eydehavn
Jan Olav Ryan
Miljøingeniør
jan.olav.ryan@kalk.no+4791197815Franzefoss Minerals/Hylla
Jørgen Vist
Controller
jorgen.vist@kalk.no+4747272189Verdalskalk/Tromsdalen
Karin Klemetsrud
Kvalitetssjef
karin.klemetsrud@kalk.no+4798450495Franzefoss Minerals/Rud
Ketil Aksnes
Anleggssjef
ketil.aksnes@kalk.no+4790052244Verdalskalk/Transporten, Verdal Havn
Kjell Reidar Kvam
Produktutvikler
kjell.reidar.kvam@kalk.no+4747757855Franzefoss Minerals/Hylla
Kristian Styrvoll
Konsernansvarlig IT
Franzefoss Minerals/Hylla
Kristin Husebø Hestnes
Ressurs-/prosessjef
kristin.husebo.hestnes@kalk.no+4797129111Miljøkalk/Rud
Kurt Barosen
Gruve- og Anleggsleder
kurt.barosen@kalk.no+4794982723Miljøkalk/Ballangen
Leif-Inge Stenseth
Driftsleder
leif-inge.stenseth@norfrakalk.no+4798021123NorFraKalk/NorFraKalk
Magne Leunell Enger
Markedsansvarlig Bygg & Anlegg
magne.enger@kalk.no+4790988122Franzefoss Minerals/Rud
Marian-Lill Kristiansen
Ekspedisjon
marian.kristiansen@kalk.no+4797091027Miljøkalk/Ballangen
Martin Mengede
Utviklingssjef/Teknolog
martin.mengede@kalk.no+4746928524Franzefoss Minerals/Rud
Merete Markussen
Styreleder
merete.markussen@kalk.no+4795100775Franzefoss Minerals/
Nils-Petter Eriksen
Daglig leder
nils-petter.eriksen@kalk.no+4791665240Miljøkalk/Rud
Odd Erik Holmstrand
Ekspedisjon/Logistikk/Skipsagent
odd.erik.holmstrand@kalk.no+4748326080Franzefoss Minerals/Hylla
Odd Magne Astrup
Økonomisjef
odd.magne.astrup@kalk.no+4797471260Miljøkalk/Rud
Ole Jørgen Skundberg
Salgssjef Industri
ole.jorgen.skundberg@kalk.no+4791633315Franzefoss Minerals/Rud
Ole Petter Andersen
Prosjektingeniør
ole.petter.andersen@kalk.no+4795216086Franzefoss Minerals/Rud
Øystein Ulsletten
Anleggssjef
oystein.ulsletten@kalk.no+4791569805Miljøkalk/Sandvika
Remi Krogstad-Havnes
CFO
remi.krogstad-havnes@kalk.no+4793026502Franzefoss Minerals/Rud
Rune Landsem
Laboratoriesjef
rune.landsem@kalk.no+4797158497Franzefoss Minerals/Hylla
Ståle Ellingsen
Markedssjef
stale.ellingsen@kalk.no+4797574435Franzefoss Minerals/Porsgrunn
Stein Olstad
Salgssjef Miljø
stein.olstad@kalk.no+4797160301Franzefoss Minerals/Rud
Sten Solum
Konsernsjef
sten.solum@kalk.no+4790181051Franzefoss Minerals/Hylla, Rud
Sven Fürstenberg
Markedsansvarlig VAR/Miljø
sven.furstenberg@kalk.no+4748142557Franzefoss Minerals/Rud
Terje Bragstad
Ekspedisjon/Logistikk/Skipsagent
terje.bragstad@kalk.no+4748326040Franzefoss Minerals/Hylla
Terje Lysnes
Markedsansvarlig Vassdrag
terje.lysnes@kalk.no+4795739967Franzefoss Minerals/Porsgrunn
Tor Helge Hilmarsen
Bruddsjef
tor.helge.hilmarsen@kalk.no+4791600544Verdalskalk/Tromsdalen
Trond Johansen
Anleggssjef
trond.johansen@kalk.no+4797582013Verdalskalk/Tromsdalen
Victoria Natasha Hauger
Prosessingeniør
victoria.natasha.hauger@kalk.no+4748297470Miljøkalk/Rud
Trenger du hjelp? Legg igjen en beskjed, så kontakter vi deg!