Hopp til hovedinnhold
Logo – Franzefoss Minerals
Søk
Navn/stilling E-post Telefon Avdeling/selskap
Anne Wold-Hansen
Kommunikasjonskoordinator
anne.wold-hansen@kalk.no+4792211840Franzefoss Minerals/Rud
Arne Øyvind Martinsen
Gruvesjef
arne.martinsen@kalk.no+4790202824Franzefoss Minerals/Ballangen
Arnt Martin Storli
Daglig leder
arnt.martin.storli@kalk.no+4799243082Verdalskalk/Tromsdalen
Asbjørn Ramsli
Markedsansvarlig Landbruk Vestlandet
asbjorn.ramsli@kalk.no+4794142877Franzefoss Minerals/Særheim
Christian Dotsetsveen
Vedlikeholdsleder
christian.dotsetsveen@kalk.no+4797041635Franzefoss Minerals/Hole
Erik Gunhildrud
Logistikksjef
erik.gunhildrud@kalk.no+4795113956Franzefoss Minerals/Rud
Eskild Bergli
Markedsansvarlig Landbruk Trøndelag + Nord-Norge
eskild.bergli@kalk.no+4797755836Franzefoss Minerals/Hylla
Eva Karin Viktil
Logistikk-koordinator
eva.karin.viktil@kalk.no+4747510645Franzefoss Minerals/Hylla
Eva Sletmoen
Regnskapssjef
evsl@kalk.no+4747019438Franzefoss Minerals/Rud
Geir Ove Guddingsmo
Formann Verdal Havn
geir.ove.guddingsmo@kalk.no+4745950866Verdalskalk/Verdal Havn
Gerd Signe Sæther
Salgssekretær
gerd-signe.sather@kalk.no+4795178470Franzefoss Minerals/Rud
Glenn Håkon Bekkeli
Daglig leder
glenn.hakon.bekkeli@norfrakalk.no+4799017305NorFraKalk/NorFraKalk
Gunnar Markussen
Styreleder
gunnar.markussen@kalk.no+4791655411Franzefoss Minerals/
Håkon Mork
Plan og ressurssjef
hakon.mork@kalk.no+4791194484Franzefoss Minerals/Hylla
Hanne Markussen Eek
Konsernsjef
hanne.markussen.eek@kalk.no+4797611505Franzefoss Minerals/Rud
Hans Arild Gerhardsen
Formann Mekanisk Hylla
hans.arild.gerhardsen@kalk.no+4792035850Verdalskalk/Verdal Havn
Hans Martin Slåtsveen
Driftssjef
hans.martin.slatsveen@kalk.no+4795829744Franzefoss Minerals/Hamar, Hole
Håvard Jacobsen
Prosjektleder Energiledelse og Kvalitetssjef
havard.jacobsen@kalk.no+4798051655Franzefoss Minerals/Hylla
Ina Jørgensen
Lønnsmedarbeider
injo@kalk.no+4797000750Franzefoss Minerals/Rud
Ingrid Gauslaa
Markedsansvarlig Landbruk Østlandet
ingrid.gauslaa@kalk.no+4795904769Franzefoss Minerals/Rud
Ingrid Hynne
Logistikk-koordinator
ingrid.hynne@kalk.no+4798648888Franzefoss Minerals/Hylla
Jan Gunnar Kaldal
Driftssjef
jan.gunnar.kaldal@kalk.no+4791123633Franzefoss Minerals/Eydehavn
Jan Olav Ryan
Miljøingeniør
jan.olav.ryan@kalk.no+4791197815Franzefoss Minerals/Hylla
John Martin Jensen
Faglig ansvarlig Elektro
john.martin.jensen@kalk.no+4794873412Verdalskalk/Tromsdalen
Juan Rojas Ruiz
Geolog
juan.rojas.ruiz@kalk.no+4748225725Verdalskalk/Tromsdalen
Ketil Aksnes
Driftssjef
ketil.aksnes@kalk.no+4790052244Verdalskalk/Transporten
Kim Brustad
Formann Elektro
kim.brustad@kalk.no+4748319506Verdalskalk/Hylla
Kjell Ivar Nonset
Formann Knuseverk
kjell.ivar.nonset@kalk.no+4746987668Verdalskalk/Tromsdalen
Knut Anders Kjelaas Johansen
Økonomisjef Verdalskalk
knut.anders.johansen@kalk.no+4791541221Verdalskalk/Tromsdalen
Konsernansvarlig IT / CIO
Konsernansvarlig IT / CIO
ha@kalk.no+4790113641Franzefoss Minerals/Rud
Kurt Barosen
Driftssjef
kurt.barosen@kalk.no+4794982723Franzefoss Minerals/Ballangen
Leif-Inge Stenseth
Driftsleder
leif-inge.stenseth@norfrakalk.no+4798021123NorFraKalk/NorFraKalk
Magne Leunell Enger
Markedsansvarlig Bygg & Anlegg
magne.enger@kalk.no+4790988122Franzefoss Minerals/Rud
Marian-Lill Kristiansen
Ekspedisjon
marian.kristiansen@kalk.no+4797091027Franzefoss Minerals/Ballangen
Marianne Gjestrud
HR & HMS-sjef
marianne.gjestrud@kalk.no+4799254036Franzefoss Minerals/Rud
Marita Karlsen
Laborant
marita.karlsen@kalk.no+4795084086Franzefoss Minerals/Ballangen
Marius Barosen Hansen
Vedlikeholdsleder
marius.barosen.hansen@kalk.no+4790297861Franzefoss Minerals/Ballangen
Marthe Helene B. Stene
Regnskaps- og administrasjonsmedarbeider
mabe@kalk.no+4795060629Verdalskalk/Tromsdalen
Martin Mengede
Utviklingssjef Produkt/Marked
martin.mengede@kalk.no+4746928524Franzefoss Minerals/Rud
Nils-Petter Eriksen
Konsernleder salg / CSO
nils-petter.eriksen@kalk.no+4791665240Franzefoss Minerals/Rud
Odd Erik Holmstrand
Logistikk-koordinator
odd.erik.holmstrand@kalk.no+4748326080Franzefoss Minerals/Hylla, Skipsagent
Odd Magne Astrup
Økonomisjef FMI produksjon og NorFraKalk
odd.magne.astrup@kalk.no+4797471260Franzefoss Minerals, NorFraKalk/Rud
Ole Jørgen Skundberg
Salgssjef Industri
ole.jorgen.skundberg@kalk.no+4791633315Franzefoss Minerals/Rud
Ole Petter Andersen
Prosjektleder Teknisk salg
ole.petter.andersen@kalk.no+4795216086Franzefoss Minerals/Rud
Øystein Ulsletten
Produksjonssjef
oystein.ulsletten@kalk.no+4791569805Franzefoss Minerals/Sandvika
Petter Jermstad
Driftssjef
petter.jermstad@kalk.no+4793850145Verdalskalk/Verdal Havn
Remi Krogstad-Havnes
Konsernleder Økonomi/finans
remi.krogstad-havnes@kalk.no+4793026502Franzefoss Minerals/Rud
Runar Frømyhr
Senior Rådgiver
runar.fromyhr@kalk.no+4799510110Franzefoss Minerals/
Rune Landsem
Laboratoriesjef
rune.landsem@kalk.no+4797158497Franzefoss Minerals/Hylla
Silje Auglænd
Geolog
silje.augland@kalk.no+4799414148Franzefoss Minerals/Rud
Ståle Ellingsen
Markedsansvarlig Vassdrag
stale.ellingsen@kalk.no+4797574435Franzefoss Minerals/Porsgrunn
Stein Olstad
Salgssjef Miljø
stein.olstad@kalk.no+4797160301Franzefoss Minerals/Rud
Sven Fürstenberg
Markedsansvarlig VAR
sven.furstenberg@kalk.no+4748142557Franzefoss Minerals/Rud
Terje Bragstad
Logistikkleder
terje.bragstad@kalk.no+4748326040Franzefoss Minerals/Hylla, Skipsagent
Terje Lysnes
Teknisk service
terje.lysnes@kalk.no+4795739967Franzefoss Minerals/Porsgrunn
Thomas Halvorsen
Formann Drift
thomas.halvorsen@kalk.no+4799419159Franzefoss Minerals/Hamar
Tom Rune Eriksson
Formann Verksted
tom.rune.eriksson@kalk.no+4794808190Verdalskalk/Tromsdalen
Trond Johansen
Driftssjef
trond.johansen@kalk.no+4797582013Verdalskalk/Hylla
Trond Kolstad
Formann Vedlikehold
trond.kolstad@norfrakalk.no+4747925110NorFraKalk/NorFraKalk
Victoria Natasha Hauger
Prosessingeniør
victoria.natasha.hauger@kalk.no+4748297470Franzefoss Minerals/Hamar, Hole
Trenger du hjelp? Legg igjen en beskjed, så kontakter vi deg!
  • Hidden
  • Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.