Hopp til hovedinnhold
Logo – Franzefoss Minerals
Søk
Navn/stilling E-post Telefon Avdeling/selskap
Anne Wold-Hansen
Kommunikasjonskoordinator
anne.wold-hansen@kalk.no+4792211840Franzefoss Minerals/Rud
Anne-Brit Skarderud
Anleggsleder
anne-brit.skarderud@kalk.no+4799754207Miljøkalk/Hamar
Arnt Martin Storli
Driftssjef
arnt.martin.storli@kalk.no+4799243082Verdalskalk/Hylla
Asbjørn Ramsli
Markedsansvarlig Landbruk Vestlandet
asbjorn.ramsli@kalk.no+4794142877Franzefoss Minerals/Særheim
Bjørn Fuglset
Markedsansvarlig Bygg & Anlegg
bjorn.fuglset@kalk.no+4795727374Franzefoss Minerals/Porsgrunn
Erik Gunhildrud
Logistikksjef
erik.gunhildrud@kalk.no+4795113956Franzefoss Minerals/Rud
Eskild Bergli
Markedsansvarlig Landbruk Trøndelag + Nord-Norge
eskild.bergli@kalk.no+4797755836Franzefoss Minerals/Hylla
Eva Karin Viktil
Logistikk-koordinator
eva.karin.viktil@kalk.no+4747510645Franzefoss Minerals/Hylla
Geir Olav Jensen
Daglig leder
geir.olav.jensen@kalk.no+4795054696Verdalskalk/Tromsdalen
Gerd Signe Sæther
Salgssekretær
gerd-signe.sather@kalk.no+4795178470Franzefoss Minerals/Rud
Glenn Håkon Bekkeli
Daglig leder
glenn.hakon.bekkeli@norfrakalk.no+4799017305NorFraKalk/NorFraKalk
Gullik Sletteng
Produksjonsansvarlig Ballangen
gullik.sletteng@kalk.no+4745600747Miljøkalk/Ballangen
Håkon Mork
Prosjektansvarlig konsern
hakon.mork@kalk.no+4791194484Franzefoss Minerals/Hylla
Hanne Markussen Eek
Konsernleder Organisasjon/COO
hanne.markussen.eek@kalk.no+4797611505Franzefoss Minerals/Rud
Hans Arild Gerhardsen
Formann Drift
hans.arild.gerhardsen@kalk.noVerdalskalk/Verdal Havn
Hans Martin Slåtsveen
Driftssjef
hans.martin.slatsveen@kalk.no+4795829744Miljøkalk/Hamar, Hole
Hans Ole Buskum
Vedlikeholdsleder
hans.ole.buskum@kalk.no+4790011190Miljøkalk/Hole
Håvard Jacobsen
Prosjektleder Energiledelse
havard.jacobsen@kalk.no+4798051655Franzefoss Minerals/Hylla
Ingrid Gauslaa
Markedsansvarlig Landbruk Østlandet
ingrid.gauslaa@kalk.no+4795904769Franzefoss Minerals/Rud
Ingrid Hynne
Logistikk-koordinator
ingrid.hynne@kalk.no+4798648888Franzefoss Minerals/Hylla
Jan Gunnar Kaldal
Anleggsleder
jan.gunnar.kaldal@kalk.no+4791123633Miljøkalk/Eydehavn
Jan Olav Ryan
Miljøingeniør
jan.olav.ryan@kalk.no+4791197815Franzefoss Minerals/Hylla
John Martin Jensen
Faglig ansvarlig Elektro
john.martin.jensen@kalk.no+4794873412Verdalskalk/
Jørgen Vist
Økonomisjef
jorgen.vist@kalk.no+4747272189Verdalskalk/Tromsdalen
Juan Rojas Ruiz
Geolog
juan.rojas.ruiz@kalk.no+4748225725Verdalskalk/Tromsdalen
Karin Klemetsrud
Kvalitetssjef
karin.klemetsrud@kalk.no+4798450495Franzefoss Minerals/Rud
Ketil Aksnes
Driftssjef
ketil.aksnes@kalk.no+4790052244Verdalskalk/Transporten, Verdal Havn
Kim Brustad
Formann Elektro
kim.brustad@kalk.no+4748319506Verdalskalk/Hylla
Kjell Ivar Nonset
Formann Knuseverk
kjell.ivar.nonset@kalk.no+4746987668Verdalskalk/Tromsdalen
Kjell Reidar Kvam
Utvikler
kjell.reidar.kvam@kalk.no+4747757855Franzefoss Minerals/Hylla
Kristian Styrvoll
Konsernansvarlig IT
kristian.styrvoll@kalk.no/
Kristian Styrvoll
Konsernansvarlig IT
Franzefoss Minerals/Hylla
Kristin Husebø Hestnes
Ressurssjef
kristin.husebo.hestnes@kalk.no+4797129111Miljøkalk/Rud
Kurt Barosen
Driftssjef
kurt.barosen@kalk.no+4794982723Miljøkalk/Ballangen
Leif-Inge Stenseth
Driftsleder
leif-inge.stenseth@norfrakalk.no+4798021123NorFraKalk/NorFraKalk
Magne Leunell Enger
Markedsansvarlig Bygg & Anlegg
magne.enger@kalk.no+4790988122Franzefoss Minerals/Rud
Marian-Lill Kristiansen
Ekspedisjon
marian.kristiansen@kalk.no+4797091027Miljøkalk/Ballangen
Martin Mengede
Utviklingssjef Produkt/Marked
martin.mengede@kalk.no+4746928524Franzefoss Minerals/Rud
Merete Markussen
Styreleder
merete.markussen@kalk.no+4795100775Franzefoss Minerals/
Nils-Petter Eriksen
Daglig leder
nils-petter.eriksen@kalk.no+4791665240Miljøkalk/Rud
Odd Erik Holmstrand
Logistikk-koordinator
odd.erik.holmstrand@kalk.no+4748326080Franzefoss Minerals/Hylla
Odd Magne Astrup
Økonomisjef
odd.magne.astrup@kalk.no+4797471260Miljøkalk/Rud
Ole Jørgen Skundberg
Salgssjef Industri
ole.jorgen.skundberg@kalk.no+4791633315Franzefoss Minerals/Rud
Ole Petter Andersen
Prosjektleder Teknisk salg
ole.petter.andersen@kalk.no+4795216086Franzefoss Minerals/Rud
Øystein Ulsletten
Driftssjef
oystein.ulsletten@kalk.no+4791569805Miljøkalk/Sandvika
Petter Jermstad
Vedlikeholdsingeniør
petter.jermstad@kalk.no+4793850145Verdalskalk/Tromsdalen
Remi Krogstad-Havnes
Konsernleder Økonomi/finans
remi.krogstad-havnes@kalk.no+4793026502Franzefoss Minerals/Rud
Rune Landsem
Sentrallaboratoriesjef
rune.landsem@kalk.no+4797158497Franzefoss Minerals/Hylla
Rune Wannebo
Formann Verksted
rune.wannebo@kalk.no+4748400902Verdalskalk/Hylla
Ståle Ellingsen
Markedsansvarlig Vassdrag
stale.ellingsen@kalk.no+4797574435Franzefoss Minerals/Porsgrunn
Stein Olstad
Salgssjef Miljø
stein.olstad@kalk.no+4797160301Franzefoss Minerals/Rud
Sten Solum
Konsernsjef
sten.solum@kalk.no+4790181051Franzefoss Minerals/Hylla, Rud
Sven Fürstenberg
Markedsansvarlig VAR
sven.furstenberg@kalk.no+4748142557Franzefoss Minerals/Rud
Terje Bragstad
Logistikkleder
terje.bragstad@kalk.no+4748326040Franzefoss Minerals/Hylla
Terje Lysnes
Teknisk service
terje.lysnes@kalk.no+4795739967Franzefoss Minerals/Porsgrunn
Thomas Halvorsen
Formann Drift
thomas.halvorsen@kalk.no+4799419159Miljøkalk/Hamar
Tom Rune Eriksson
Formann Verksted
tom.rune.eriksson@kalk.no+4794808190Verdalskalk/Tromsdalen
Tor Helge Hilmarsen
Gruvesjef
tor.helge.hilmarsen@kalk.no+4791600544Verdalskalk/Tromsdalen
Trond Johansen
Driftssjef
trond.johansen@kalk.no+4797582013Verdalskalk/Tromsdalen
Trond Kolstad
Formann Vedlikehold
trond.kolstad@norfrakalk.no+4747925110NorFraKalk/NorFraKalk
Victoria Natasha Hauger
Prosessingeniør
victoria.natasha.hauger@kalk.no+4748297470Miljøkalk/Rud
Trenger du hjelp? Legg igjen en beskjed, så kontakter vi deg!